Wie funktioniert Royal Method?

Przełomowa metoda

Royal Method to innowacyjna metoda oparta na odkryciach fizyki kwantowej.
Jest w pełni bezpieczną metodą terapeutyczną, opartą na stymulowaniu podświadomości człowieka w czasie snu. 
Wtedy właśnie poddajesz się pozytywnej sugestii, która zmienia Twoje stare programy, schematy, wewnętrzne przekonania i nawyki. Regularna wielogodzinna ekspozycja podświadomości na nowy pozytywny przekaz przywraca stan równowagi psychofizycznej,
dobre samopoczucie i pomaga wykreować nową, lepszą rzeczywistość.
Ty śpisz, a nasze programy pracują dla Ciebie!

 

 

 

Przełomowa metoda

Jak działają programy terapeutyczne?

Programy Royal Method to nagrania specjalnie opracowane przez psychologów, lekarzy medycyny i inżynierów dźwięku. Wykorzystują narzędzie torowania, stosowane z sukcesem w terapii behawioralno-poznawczej. Programy zawierają pozytywne sugestie, które "trenują" mózg do odgrywania nowych, pożądanych zachowań. Podczas ich słuchania wyzwalają się procesy, które regenerują Twój organizm. Co więcej, aktywują jego zdolność do samoleczenia.
Przekazy słowno-muzyczne działają terapeutycznie na Twoją psychikę. Gdy słuchasz dobranych przez specjalistów zaleceń, w Twoim organizmie zachodzą naturalne reakcje fizjologiczne.
Przynoszą one wyciszenie, spokój, redukują stres i oczyszczają umysł.
 

 

 

Komunikaty słowne o zabarwieniu emocjonalnym są wypowiadane z odpowiednią intonacją, w wolnym tempie. Ich połączenie ze specjalnie skomponowaną muzyką o częstotliwości 432 herców umożliwia Ci przejście w stan spoczynku. W Twoim mózgu zaczynają przeważać wówczas fale alfa, charakterystyczne dla głębokiego relaksu i odprężenia, zazwyczaj występujące tuż przed zaśnięciem i po przebudzeniu.

Fale alfa sprzyjają twórczemu myśleniu. W tym stanie bezpośrednie oddziaływanie na podświadomość jest ułatwione, dzięki czemu można całkowicie zmienić istniejące schematy działania i myślenia. Wypracowanie właściwych nawyków jest gwarancją osiągania pożądanych celów w bezpieczny i zdrowy dla Twojego organizmu sposób.

dla_kogo_516x516px.jpg
 

Dla kogo?

Programy Royal Method są przeznaczone dla każdego, kto pragnie poczuć się lepiej, zadbać o swój stan psychiczny i poprawić jakość życia. Korzystają z nich osoby cierpiące na depresję icon3.png, bezsenność icon1.png oraz żyjące w ciągłym stresie i pośpiechu icon2.png. Skuteczność działania programów potwierdzają nasi eksperci.

 

terapia_nocna_516x516px.jpg
 

Terapia nocna

Programy Royal Method zostały opracowane z myślą o terapii podczas snu. Słuchasz ich, śpiąc na specjalnej poduszce terapeutycznej Royal Method. Podczas słuchania programów Royal Method szybko zapadasz w sen. Wyciszasz się, uspokajasz i regenerujesz organizm. We śnie mózg pracuje inaczej i uaktywnia się Twoja podświadomość. Programy Royal Method działają na nią terapeutycznie, „uzdrawiając” niekorzystne nawyki.

poduszka_1_516x516px.jpg
 

Poduszka terapeutyczna

Najlepsze efekty przynosi słuchanie naszych programów terapeutycznych przy użyciu wygodnej poduszki Royal Method z wbudowanym systemem głośników. Dźwięk uruchamiasz za pomocą odtwarzacza mp3 lub w aplikacji na telefon. Głośniki przez całą noc emitują po cichu wybrany przez Ciebie program. Dźwięk jest słyszany tylko przez osobę, która śpi na poduszce.

 


Zobacz jak działa nasza aplikacja

 

Najlepsze efekty

Torowanie podświadomości pozytywnymi sugestiami wymaga regularnych powtórzeń.
Zalecany minimalny czas ekspozycji nocnej to 6 godzin. Dzięki temu możliwe jest wielokrotne powtarzanie przekazów słowno-muzycznych, które wzmacniają i utrwalają naturalne, fizjologiczne reakcje Twojego organizmu. Pierwsze rezultaty możesz zauważyć już po 30 dniach stosowania wybranego programu. Optymalny czas korzystania z Royal Method to trzy miesiące – wtedy osiągniesz najlepsze efekty.

 

Royal-method-aplikacja_1.jpg 

Wybierz odpowiedni dla siebie program terapeutyczny:


Programy Royal Method zostały opracowane przez zespół ekspertów: lekarzy medycyny, doświadczonych psychologów i inżynierów dźwięku. Nasi specjaliści czerpią z wieloletnich doświadczeń w pracy z programami nocnymi przy leczeniu swoich pacjentów. Poznaj naszych ekspertów.

Ty śpisz, a nasze programy będą pracować dla Ciebie!

Wybierz program dla siebie


Posłuchaj eksperta Royal Method

Unsere Partner

WaWMedia

Finden Sie uns auf Facebook
Dem Warenkorb hinzugefügt